26 Червня, 2016 р., 10:35
Бути молодим прекрасно, Ви це і самі чудово знаєте, але не забувайте, що бути молодим означає ще й бути незалежним, бути неупередженим, бути безстрашним, вірити в свої сили і знати, що немає нічого недосяжного. Молодість — це час мрій і надій, пошуку свого життєвого шляху, бажання діяти, дивувати світ своїми сміливими ідеями і досягненнями. Нехай він стане для вас світлою сторінкою життя! Успіхів вам в усіх справах і починаннях, любові, щастя, невичерпної енергії та оптимізму!
23 Червня, 2016 р., 16:06
Велике прохання до жителів Шумська, просимо дотримувати порядок біля комунальних мереж, за для того аби працівники могли без перешкод добратись до місць де виникла аварія.