Тернопільська область, Кременецький район

Роз'яснення правового характеру

Як стати особі з інвалідністю власником автомобіля безкоштовно або на пільгових умовах

Легковими автомобілями забезпечуються особи з інвалідністю, зокрема діти з інвалідністю, які мають право на їх отримання безоплатно або на пільгових умовах, є громадянами України і місце проживання яких зареєстровано в Україні.  Особи з інвалідністю, які проживають в установах соціального обслуговування на повному державному утриманні або перебувають у місцях позбавлення волі, автомобілями не забезпечуються.

14:48:54 10.05.2019

Як вберегтися від шахрайства при купівлі – продажі товарів в мережі інтернет?

Все частіше люди призвичаюються до купівлі товарів в інтернеті. З однієї сторони це добре, адже не потрібно витрачати багато часу для пошуків товару по магазинах та й сама ціна в інтернеті дещо нижча, а ось з другої сторони існує великий ризик потрапити в на «гачок»  інтернет шахраїв.

14:47:13 10.05.2019