БЕЗОПЛАТНА ПРАВОВА ДОПОМОГА ІНФОРМУЄ:

Затверджено Положення про представника Уповноваженого  у справах Європейського суду з прав людини і регіональне відділення Секретаріату Уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини

Відшкодування шкоди, завданої малолітньою особою

Права жінок у трудовому законодавстві України

Трудові права донорів крові

Умови та порядок евакуації авто на штрафмайданчик

Умови та причини евакуації автомобіля

Порядок проведення процедури евакуації авто

ВИЗНАЧЕННЯ МІСЦЯ ПРОЖИВАННЯ ДИТИНИ

ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА НЕСПЛАТУ АЛІМЕНТІВ

Урочисте відкриття платформи правових консультацій «WikiLegalAid»

Звільнення  з  займаної  посади  в  судовому  порядку

Презентація результатів роботи Кременецького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги за 2018 рік

«Реалізація виборчих прав  внутрішньо переміщених осіб»

Реалізація виборчих прав засуджених

ЧИ НЕСЕ МАГАЗИН ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА ВТРАЧЕНІ РЕЧІ ?

Захист  інтересів  фізичної особи при проведенні  фото-, кіно-, теле- та  відеозйомок.

Порядок визначення необлікованих об’ємів природного газу та зміни їх режиму нарахування побутовому споживачу

ПОРЯДОК ВИЗНАННЯ ФІЗИЧНОЇ ОСОБИ ПОМЕРЛОЮ.

Процедура узаконення самовільного будівництва

Визнання походження дитини, батьки якої не перебувають у шлюбі між собою.

Порядок і умови здійснення страхових виплат

Якщо авіарейс  затримали чи скасували. Порядок дій

Як стати особі з інвалідністю власником автомобіля безкоштовно або на пільгових умовах

Легковими автомобілями забезпечуються особи з інвалідністю, зокрема діти з інвалідністю, які мають право на їх отримання безоплатно або на пільгових умовах, є громадянами України і місце проживання яких зареєстровано в Україні.  Особи з інвалідністю, які проживають в установах соціального обслуговування на повному державному утриманні або перебувають у місцях позбавлення волі, автомобілями не забезпечуються.

14:48 10.05.2019

Як вберегтися від шахрайства при купівлі – продажі товарів в мережі інтернет?

Все частіше люди призвичаюються до купівлі товарів в інтернеті. З однієї сторони це добре, адже не потрібно витрачати багато часу для пошуків товару по магазинах та й сама ціна в інтернеті дещо нижча, а ось з другої сторони існує великий ризик потрапити в на «гачок»  інтернет шахраїв.

14:47 10.05.2019

ПОРЯДОК ВСТАНОВЛЕННЯ ФАКТУ СМЕРТІ ТА НАРОДЖЕННЯ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНІЙ ТЕРИТОРІЇ

Досить часто в громадян України виникає проблема із отриманням свідоцтва щодо народження або смерті особи на тимчасово окупованій території України, визначеній Верховною Радою України (АР Крим, м. Севастополь та окремі райони Луганської та Донецької областей). Що робити і куди звертатись?

14:44 10.05.2019

Порядок стягнення  виконавчого збору

Статтею 1 Закону України «Про виконавче провадження» передбачено, що виконавче провадження як завершальна стадія судового провадження і примусове виконання судових рішень та рішень інших органів (посадових осіб) - сукупність дій органів і осіб, що спрямовані на примусове виконання рішень і проводяться на підставах, у межах повноважень та у спосіб, що визначені  Конституцією України, законами та нормативно-правовими актами, а також рішеннями, які підлягають примусовому виконанню.

14:43 10.05.2019