Роз'яснення правового характеру

10 Травня, 2019 р., 14:44
Досить часто в громадян України виникає проблема із отриманням свідоцтва щодо народження або смерті особи на тимчасово окупованій території України, визначеній Верховною Радою України (АР Крим, м. Севастополь та окремі райони Луганської та Донецької областей). Що робити і куди звертатись?
10 Травня, 2019 р., 14:43
Статтею 1 Закону України «Про виконавче провадження» передбачено, що виконавче провадження як завершальна стадія судового провадження і примусове виконання судових рішень та рішень інших органів (посадових осіб) - сукупність дій органів і осіб, що спрямовані на примусове виконання рішень і проводяться на підставах, у межах повноважень та у спосіб, що визначені  Конституцією України, законами та нормативно-правовими актами, а також рішеннями, які підлягають примусовому виконанню.