Державні закупівлі

Рішення про затвердження тендерного комітету

Положення про тендерний комітет

Рішення про уповноважену особу Шумської міської ради

Рішення про тендерний комітет Шумської міської ради

28 Лютого, 2024 р., 08:41
Обгрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розмір бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі (дизельне паливо)
14 Лютого, 2024 р., 14:00
Обгрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розмір бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі (зарядні станції)
07 Лютого, 2024 р., 16:00
Обгрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розмір бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі (поточний ремонт укриття)
05 Лютого, 2024 р., 12:04
Обгрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розмір бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі (дизельне паливо та бензин)
27 Грудня, 2023 р., 16:36
30 Листопада, 2023 р., 14:00
Обгрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розмір бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі (природний газ)
29 Листопада, 2023 р., 16:20
Обгрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розмір бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі (контейнери)
22 Листопада, 2023 р., 09:00
18 Жовтня, 2023 р., 14:00
Обгрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розмір бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі (квадрокоптери)
12 Вересня, 2023 р., 15:00
Обгрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розмір бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі (тепловізійні прилади)