Субсидія на тверде паливо та скраплений газ

Надання субсидії на придбання твердого палива та скрапленого газу у 2021 році

Житлова субсидія на придбання скрапленого газу, твердого та пічного побутового палива, відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 1995 року №848 «Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та пічного побутового палива» (із змінами), призначається один раз на календарний рік за особистим зверненням громадян.

З урахуванням вимог  постанов Кабінету Міністрів України від 23 квітня 2012 року № 356 «Про встановлення  мінімальних норм забезпечення населення твердим та рідким пічним побутовим паливом і скрапленим газом та граничних показників їх вартості для надання пільг і житлових субсидій» встановлено норми забезпечення населення твердим паливом та скрапленим газом на домогосподарство, а саме:

субсидії  – дві тонни вугілля на одне домогосподарство на рік та два балони скрапленого газу на домогосподарство

Субсидія на тверде паливо та скраплений газ  буде виплачена одноразово в грошовій формі через поштові відділення або через банки.

Субсидія на житлово-комунальні послуги (електропостачання, водопостачання та водовідведення) розраховується з місяця звернення за її призначенням  до кінця поточного року також в грошовй формі.

Заяви з необхідними документами приймаються спеціалістами відділу соціального захисту населення Шумської міської ради, працівниками ЦНАПу, уповноваженими посадовими особами  виконавчого органу  міської ради (старостами сіл).