Тернопільська область, Кременецький район

Регуляторна політика

Рішення сесії міської ради "Про затвердження Плану діяльності Шумської міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2018 рік"
Рішення виконавчого комітету  "Про затвердження Положення про громадські слухання в Шумській міській раді." 16.06.2016

Рішення виконавчого комітету  "Про експертну комісію при виконавчому комітеті Шумської міської ради" 16.06.2016

Проект рішення виконавчого комітету "Про затвердження правил розміщення зовнішньої реклами у Шумській міській раді"

Аналіз регуляторного впливу до проекту рішення Шумської міської ради «Про внесення змін до Положення про оренду майна комунальної власності об’єднаної територіальної громади м. Шумськ»

Аналіз регуляторного впливу  до проекту рішення Шумської міської ради «Про внесення змін до Положення про оренду майна комунальної власності об’єднаної територіальної громади м. Шумськ»

Рішення "Про внесення змін  до Положення про оренду майна комунальної власності об’єднаної  територіальної громади м. Шумськ"

Додаток 1. ПОЛОЖЕННЯ про оренду майна комунальної власності об’єднаної територіальної громади Шумської міської ради

Додаток 2. ТИПОВИЙ договір оренди нерухомого майна

Додаток 3. Порядок проведення конкурсу на право оренди майна  об’єднаної територіальної громади  Шумської міської ради через електронну торгову систему Prozorro.Продажі

Аналіз регуляторного впливу проекту рішення Шумської міської ради «Про затвердження Регламенту відділу «Центр надання адміністративних послуг» Шумської міської ради» в новій редакції

Аналіз регуляторного впливу проекту рішення Шумської міської ради «Про затвердження Регламенту відділу «Центр надання адміністративних послуг»  Шумської міської  ради» в новій редакції

РЕГЛАМЕНТ відділу «Центр надання адміністративних послуг»  Шумської міської ради ( нова редакція)

Проект рішення "Про затвердження Регламенту  відділу «Центр надання  адміністративних послуг» Шумської міської ради"

Про встановлення ставок податків на 2021 рік

Рішення 61 сесії Шумської міської ради "Про встановлення місцевих  податків і зборів на 2021 рік"

СТАВКИ податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки

Ставки земельного податку на 2021 рік,  введені в дію з 01 січня 2021 р

Елементи  транспортного податку

Елементи туристичного збору

Елементи збору за місця для паркування транспортних засобів

Елементи єдиного податку

Пільги для фізичних та юридичних осіб, наданих відповідно до підпункту 266.4.2 пункту 266.4 статті 266 Податкового кодексу України, із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки

Пільги зі сплати земельного податку

Аналіз регуляторного впливу проекту рішення Шумської міської ради «Про встановлення місцевих податків і зборів на 2021 рік»

АНАЛІЗ  РЕГУЛЯТОРНОГО ВПЛИВУ проекту рішення Шумської міської  ради «Про встановлення місцевих податків і зборів  на  2021 рік»

Повідомлення

про оприлюднення проекту рішення Шумської міської ради "Про встановлення місцевих податків і  зборів на 2021 рік"

Відповідно до статті 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань оприлюднюється:

• проект рішення Шумської міської ради «Про внесення змін до Положення про оренду майна комунальної власності об’єднаної територіальної громади м. Шумськ» та аналіз його регуляторного впливу;

«Про встановлення місцевих податків і зборів на 2021 рік»

Згідно з вимогами Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень та пропозицій від суб’єктів господарювання та населення  на офіційному веб-сайті Шумської міської ради оприлюднюється проект рішення Шумської міської ради «Про встановлення місцевих податків і зборів на 2021 рік».

Мета даного проекту рішення є встановлення на території Шумської міської ради порядку сплати таких податків і зборів, як податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, земельний податок, транспортний податок, туристичний збір, збір за місця для паркування транспортних засобів та єдиний податок відповідно до вимог Податкового кодексу України, що забезпечить соціальну справедливість та стабільні надходження до міського бюджету від сплати встановлених податків і зборів.

З текстом проекту рішень всі бажаючі можуть ознайомитися  в  приміщенні Шумської міської ради за адресою: м. Шумськ, вулиця Українська, 59,  каб.100,  а також на сайті Шумської міської ради за електронною адресою http://shumska-gromada.gov.ua в розділі «Регуляторна політика»

Зауваження та пропозиції в письмовій формі приймаються  до 18  травня включно з дня оприлюднення проекту рішення за поштовою адресою: 47100 Тернопільська область, Шумський  район, м. Шумськ, вулиця Українська, 59 або за електронною адресою: shumska.gromada@gmail.com.