2021 рік

№ 51 "Про утворення робочої групи щодо запобігання фактів ухилення та погашення заборгованості по податках, зборах та інших обов'язкових платежах до бюджету, з питань легалізації заробітної плати і зайнятості населення, розширення бази оподаткування та виявлення резервів до місцевого бюджету"

№ 70 "Про завершення опалювального сезону 2020-2021 років"

№ 131 "Про внесення змін до кадрового резерву"

№ 147 "Про зупинення рішення Шумської міської ради від 27.05.2021 р. № 1558 "Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу безплатно у власність земельної ділянки Андріїшину М.П."

№ 148 "Про зупинення рішення Шумської міської ради від 27.05.2021 р. № 1300 "Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ТОВ "АГРО ВЕСТ ПЛЮС"

№ 160 "Про безпеку людей на водних об’єктах"

№ 262 "Про затвердження Дорожньої карти Шумської міської територіальної громади"