Підтримка ветеранів та членів їх родин

Дата: 02.12.2022 00:39

Мінветеранів розробило сайт з деперсоналізованою інформацією про ветеранів. Сторінка створена передусім для державних, приватних та міжнародних організацій, місцевих громад, які працюють в інтересах ветеранів та їхніх родин.

Номер гарячої лінії підтримки ветеранів та членів їх родин, родин загиблих захисників: 0800332029 (цілодобово, безкоштовно). На лінії працюють психологи, які готові  вислухати, допомогти та фахово підказати як діяти.

Також за юридичною консультацією можна звертатися на гарячу  лінію ГО «Юридична сотня», яка надає соціально-правовий захист учасникам російсько-української війни, їхнім родинам, а також родинам загиблих військовослужбовців: 0800308100.