Відбулося засідання робочої групи в рамках компоненту «Місцевий економічний розвиток»

Дата: 01.03.2018 16:40

28 лютого 2018 року в приміщенні адмінбудинку міської ради відбулось засідання робочої групи з місцевого економічного розвитку Шумській ОТГ. Тренінг провели тренери з Агенції економічного розвитку PPV Knowledge Networks Володимир Крижанівський. В рамках засідання учасники отримали знання про сталий місцевий економічний розвиток, різноманітні практичні інструменти його втілення. Окрім того, учасників навчали визначати економічний потенціал своїх громад, як започаткувати бізнес у громаді, залучити інвестора та забезпечити фінансову стабільність для розвитку території.

В рамках спільної роботи громади та PPV на 2018 рік передбачено виконання наступних завдань:

- підготовка економічного профілю громади;

- підготовка плану дій з місцевого економічного розвитку;

- підготовка планів реалізації 3 проектів з місцевого економічного розвитку, які можуть бути профінансовані на умовах співфінансування з програмою DOBRE.

Тренінг відбувся в рамках реалізації Програми DOBRE («Децентралізація приносить кращі результати та ефективність»), що виконується міжнародною організацією Global Communities та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). Співорганізатором заходу виступила Агенція економічного розвитку PPV Knowledge Networks (м.Львів).