Шумська громада отримала чергову грантову допомогу

Дата: 02.03.2018 17:29

Фото без описуСьогодні на адресу Шумської міської ради надійшов лист з підтвердженням обрання саме нашої громади для пілотного впровадження проектом DOBRE сучасної веб-платформи. Це ще раз підтверджує, що результатів добивається той,  хто цього прагне. Дякуємо Проекту і всім хто доклався до чергового успіху.

Шановні колеги,

Дякуємо всім громадам проекту DOBRE, хто подав нам заявку, щоб стати тестовою ОТГ для платформи сайтів DOSVIT. Ми отримали 29 заявок з 7 областей.

У кожній області за планом повинна була бути обрана одна ОТГ для проведення пілотного впровадження.  Разом зі спеціалістами DOBRE на основі ваших заявок були відібрані наступні ОТГ:

Софіївська ОТГ (Дніпропетровська область)

Печеніжинська ОТГ (Івано-Франківська область)

Маловисківська ОТГ (Кіровоградська область)

Баштанська ОТГ (Миколаївська область)

Шумська ОТГ (Тернопільска область)

Старосалтівська ОТГ (Харківська область)

Музиківська ОТГ (Херсонська область)

Уже навесні ми розпочнемо роботи з цими громадами по підготовці до переходу на нову систему, збору інформації і визначенню відповідальних. Влітку відбудеться плановий запуск, користувацьке тестування і аналіз зворотнього зв'язку.