2 березня 2018 року у приміщенні клубу с. Угорськ відбулися загальні збори жителів села.

Дата: 02.03.2018 16:16

Фото без описуФото без опису

Спеціаліст міської ради Дмитрук Надія Павлівна підвела підсумки роботи за минулий рік та обговорила з присутніми плани та проблеми, що потребують вирішення на поточний 2018 рік.

Фото без описуТакож не менш актуальним було питання діяльності закладів первинної медицини та впровадження реформи на території громади. Для виступу був запрошений Данильчук М.П. – сімейний лікар центру ПМСД Шумської міської ради. Він розповів про нововведення, які чекають на населення та відповів на запитання щодо діяльності ФАПу на території села.

На зборах були також присутні представники Шумської міської ради Драчук Н.Т., Чолинець Г.Т., Петрук С.О. якими було надано консультації та роз’яснення присутнім на зборах з усіх питань, які виникали під час зустрічі.