Роздільне збирання відходів полімерів на території м.Шумськ проводиться з 2014 року

Дата: 27.02.2018 08:25

Роздільне збирання відходів полімерів на території м.Шумськ Фото без описупроводиться з 2014 року. За час, що минув із загальної кількості відходів відокремлено понад 2,5 тис.м3 відходів пластику.

Це відходи, які не потрапили на сміттєзвалище, зменшивши негативне навантаження на оточуюче довкілля.

Зібрані відходи пресуються на території КП «Шумськкомунсервіс» та відправляються на переробку для повторного використання.

На початку 2018 року за спонсорської фінансової підтримки благодійного фонду «Агрохолдинг Мрія» на замовлення міської ради ТДВ «АТП-2065» виготовлено 24 якісних контейнерів для роздільного збору полімерів та скла.

Таким чином, мережа роздільного збирання відходів ТПВ значно розширена. Крім того, в порядку експерименту розпочато збір відходів полімерів в селах Кордишів, Бриків, Онишківці та Рохманів Шумської ОТГ.

Прохання до всіх громадян використовувати контейнери за призначенням та активно долучатися до роздільного збору відходів.

Спільними зусиллями зробимо довкілля чистішим.