01 Лютого, 2019 р., 11:41
Вітаємо переможців ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з таких предметів:
01 Лютого, 2019 р., 10:44
ОТРИМАЙТЕ КРЕДИТ ЗА ВІДСОТКОВОЮ СТАВКОЮ 7,5% В ГРН
31 Січня, 2019 р., 22:09
31 січня 2019 року відбувся конкурс на право укладення договору оренди гідротехнічної споруди в с.Соснівка, Шумського району. З заявами про намір взяти участь у конкурсі звернулися чотири претенденти. Переможцем конкурсу по відбору орендаря гідротехнічної споруди рішенням конкурсної комісії оголошено ФОП Павлюка М.І.
31 Січня, 2019 р., 21:41
30 січня 2019 року відбувся ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології.
31 Січня, 2019 р., 15:34
Представники міської ради, громади та ЗМІ провели 29 січня обговорення щодо написання заявки на участь у конкурсі міні-грантів в рамках проекту «Посилення економічної самостійності та цінності місцевих медіа для місцевої громади», який реалізовується за підтримки фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні.
31 Січня, 2019 р., 09:37
Представники Шумської міської ради та громади взяли участь в семінарі – тренінгу «Про основні завдання розвитку сфери гостинності у 2019 році у рамках реалізації стратегії розвитку туризму в Тернопільській області», який пройшов у м.Тернопіль 30 січня 2019 року.
30 Січня, 2019 р., 14:18