Вітаємо переможців ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади

Дата: 30.01.2019 14:18

Вітаємо переможців ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з таких предметів:

ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії – ученицю 11  класу  Шумської  ЗОШ  І - ІІІ  ст. №1  Чорнобай  Софію, яка виборола  диплом  ІІІ  ступеня.

ІІІ етап    Всеукраїнської   учнівської  олімпіади  з  англійської мови – ученицю 9 класу Шумського НВК Слободянюк Ірина  та ученицю 10 класу Шумського НВК Шушвар Анну, які вибороли  дипломи  ІІ  ступеня.

ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства - ученицю 10 класу Шумського ліцею Янчишину Марію, яка виборола диплом ІІ ступеня, ученицю 9 класу Шумської ЗОШ І-ІІІ ст.№1 Капіцу Євгенію, яка виборола диплом ІІІ ступеня,  та учня 11 класу Шумського ліцею Демчука Антона, який виборов диплом ІІІ ступеня.

ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії - ученицю 10 класу Шумського ліцею Янчишину Марію, яка виборола диплом ІІ ступеня та ученицю 9 класу Шумської ЗОШ І-ІІІ ст.№1 Капіцу Євгенію, яка виборола диплом ІІІ ступеня.

ІІІ етап   Всеукраїнської  учнівської  олімпіади  з  образотворчого мистецтва - ученицю 11 класу  Шумського  ліцею  Панасюк Катерину, яка виборола диплом ІІІ ступеня.

ІІІ  етап  Всеукраїнської  учнівської  олімпіади  з  фізики - ученицю 10 класу Шумського ліцею Янчишину Марію, яка виборола диплом ІІ ступеня та ученицю 8 класу Чабан Олександру, яка виборола диплом ІІІ ступеня.

Вітаємо переможців та бажаємо подальших успіхів!