20 Лютого, 2019 р., 10:22
В ході робочої зустрічі, що відбулася 19 лютого працівники апарату Шумської ОТГ спільно з консультантами програми DOBRE провели ідентифікацію основних проблем з управління активами в громаді.
19 Лютого, 2019 р., 21:07
У засіданні взяли участь члени організаційного комітету з питань святкування 870-річчя Шумська, який був утворений рішенням сесії Шумської міської ради №2377 від 23.01.2019 року.
14 Лютого, 2019 р., 20:25
До подачі на розгляд заявки усі організації, які претендують на отримання гранту від Державного департаменту США, повині отримати код DUNS, код CCR (NCAGE), надіслати лист-звернення від голови організації, а також оформити активний реєстраційний запис в системі SAM. Детальнішу інформацію Ви зможете дізнатись за посиланням :
14 Лютого, 2019 р., 18:37
   9 лютого у м.Тернопіль відбувся чемпіонат області з вільної боротьби серед юнаків 2004-2005 р.н. У найпрестижнішій вазі до 85 кг чемпіоном став вихованець Шумської ДЮСШ Степчук Владислав. У травні у складі збірної області спортсмен візьме участь у чемпіонаті України в м.Запоріжжя.     31 січня 2019 року у м Кам'янець -Подільську на Всеукраїнському турнірі з вільної боротьби Владислав посів ІІ місце у ваговій категорії до 100 кг.
14 Лютого, 2019 р., 15:38
Волонтерська група «Схід та Захід єдині» готується до відправлення допомоги нашим воїнам на схід України, де тривають воєнні дії. Уже виготовили тушонки, долучаються мешканці Шумщини, збираючи необхідні продукти та речі.