19 лютого відбулось засідання оргкомітету з підготовки і святкування 870 – річчя Шумська.
У засіданні взяли участь члени організаційного комітету з питань святкування 870-річчя Шумська, який був утворений рішенням сесії Шумської міської ради №2377 від 23.01.2019 року.
Під час оргкомітету секретар Шумської міської ради Людмила Павленко ознайомила всіх присутніх із запланованими заходами, які будуть проходити в громаді протягом 2019 року. Увага присутніх була зосереджена на важливості усіх заходів та необхідності відповідального підходу до виконання покладених обов’язків на причетних до організаційної роботи відділів та служб. За підсумками розгляду організаційних питань скоординовано дії відповідальних за святкування та дано доручення членам оргкомітету ретельно опрацювати заплановані заходи, щоб до проведення урочистостей були узгоджені всі моменти для проведення його на належному рівні. Про стан виконання доручень члени оргкомітету звітуватимуть під час наступного засідання, яке відбудеться 12 березня.