15 лютого відбулася зустріч міського голови з жителями с.Новостав.

Дата: 18.02.2019 12:36

Міський голова Володимир Плетюк поділився планами на 2019 рік. Основними питаннями, які хвилювали присутніх було встановлення вуличного освітлення по вул. Поліська, вул. Заозерна, вул. Гора та частково по вул. Шумська. На запитання щодо облаштування дитячого майданчика, волейбольної площадки та встановлення спортивних тренажерів жителям села роз’яснено про такий дієвий інструмент співпраці та залучення громадськості до вирішення питань життєдіяльності громади, як Бюджет участі, який дозволяє кожному мешканцю громади втілити в життя свою ідею.

Фото без описуДо слова в 2019 році у рамках бюджету участі у селах Шумської ОТГ реалізують чотири проекти два з них встановлення дитячих майданчиків і один встановлення спортивних тренажерів. Було порушено ряд проблемних питань: благоустрою, сортуванню сміття, розміру орендної плати за земельні паї, харчування дітей в школі, а також можливістю підключення в селі інтернету та мобільного зв’язку. Не менш актуальним було питання діяльності закладів первинної медицини та впровадження реформ на території громади. В кінці зустрічі жваво обговорювались питання приватизації земельних ділянок, які перебувають в користуванні громадян. Також прийняте спільне рішення, про включення до інвестиційного каталогу земельної ділянки розташованої в с.Новостав для будівництва міні-асфальтного заводу.