11 Березня, 2019 р., 10:57
9 березня ліцеїсти взяли участь у регіональному турі 19-го Кубка Тернопільської області з українських інтелектуальних ігор "УНІКУМ" імені Героя АТО Ореста Квача.
11 Березня, 2019 р., 09:27
Традиційно щороку в нашій державі в цілому та громаді зокрема проводиться двомісячник з благоустрою територій та Дні довкілля (далі – Двомісячник). Заходи Двомісячника на території нашої громади у поточному році заплановані на період з 11 березня до 11 травня 2019 року.
10 Березня, 2019 р., 04:26
  6-7 березня на Юридичному Факультеті Тернопільського Національного Економічного Університету відбувся  ІІІ відкритий Західноукраїнський інтелектуальний турнір «Natus Vincere” на кубок Ректора ТНЕУ.
07 Березня, 2019 р., 14:22
07 Березня, 2019 р., 13:59
Шумська об'єднана територіальна громада приєдналася до фотофлешмобу "Шевченко в об'єктиві".
07 Березня, 2019 р., 12:42
У суботу  9 березня  2019 року о 10.00 год. біля пам’ятника  Т.Г. Шевченку м.Шумськ відбудеться літературно-музична композиція «І на оновленій землі врага не буде, супостата, а буде син, і буде мати…».           Прибути особисто та забезпечити участь представників колективів.
06 Березня, 2019 р., 14:59
06 березня 2019 року працівники відділення денного перебування  комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Шумської міської ради для своїх підопічних   спільно з працівниками Шумської центральної бібліотеки провели захід до масляної  «А вже весна».