Вітаємо лауреата обласного етапу конкурсу "Вчитель року - 2019"

Дата: 30.01.2019 12:51

Упродовж двох днів, з 27 по 28 січня 2019 року  у Тернопільському обласному комунальному інституті післядипломної педагогічної освіти проходив  фінальний  етап ІІ туру  всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019». Двадцять п’ять педагогів виборювали звання найкращих  у номінаціях: «Географія», «Основи здоров’я», «Захист Вітчизни», «Французька мова»,  «Вчитель інклюзивного класу».

У практичній частині конкурсу члени журі кожної номінації оцінювали  роботу фіналістів – самостійно підготовлений навчальний проект,  методичний практикум,  проведення відритих уроків у закладах освіти  м.Тернополя.

Шумська міська рада щиро вітає лауреата  обласного туру конкурсу  Безух Оксану Ярославівну, вчителя основ здоров’я  Биковецького НВК.

Бажаємо успіхів у Вашій праці, натхнення та нових перемог.