11 Грудня, 2018 р., 18:30
В рамках програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність Dobre» з 2 по 8 грудня 2018 року начальник відділу економічного розвитку, торгівлі та інвестицій міської ради Ігор Ткачук  здійснив навчальний візит до республіки Польщі (Малопольське воєводство). В рамках навчального візиту представники 25 громад України, які є партнерами програми Dobre мали змогу переглянути презентації про роботу самоврядування у 5-ти польських гмінах (Szczurowej, Nowy Sacz, Chrzanowa, Skawina, Niepolomic), дізналися більше як органи місцевого самоврядування Польщі надають послуги в своїх громадах, ознайомились із практичними аспектами і підготовкою інвестиційних проектів для залучення коштів Євросоюзу, обговорили розвиток туризму в громадах, відновлювальні джерела енергії, роботу місцевих пожежних частин та багато інших ключових питань функціонування сучасних європейських міст і сіл.
11 Грудня, 2018 р., 14:48
11 грудня 2018 року відбулося засідання колегії відділу освіти, культури, молоді та спорту Шумської міської ради  з порядком денним:
10 Грудня, 2018 р., 16:31
У День місцевого самоврядування депутати міської ради зібралися на чергову сесію і розпочали із розгляду питання про затвердження додаткової угоди до договору про передачу та прийняття міжбюджетних трансфертів по галузях соціально-економічної сфери на 2018 рік між Шумською міською радою та Шумською районною радою.
10 Грудня, 2018 р., 10:10
Порядок отримання допомоги на тяжкохворих дітей, яким не встановлено інвалідність
06 Грудня, 2018 р., 16:03
Шановні працівники, депутати і ветерани органів місцевого самоврядування.