Вітаємо переможців ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади

Дата: 01.02.2019 11:41

Вітаємо переможців ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з таких предметів:

ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури - ученицю 11 класу Залісцівського НВК Іноземцеву Юлію, яка виборола  диплом  ІІ  ступеня, та ученицю 8 класу Шумського ліцею Чабан Олексндру, яка виборола диплом ІІІ ступеня

ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з економіки - учня 10 класу Шумського ліцею Антонюка Владислава, який виборов диплом ІІІ ступеня, та ученицю 11 класу Шумського НВК Трачук Соломію, яка виборола диплом ІІ ступення.

Щиро радіємо Вашим досягненням, бажаємо рухатися далі по сходинках успіху до зірок!