Тернопільська облдержадміністрація повідомляє:

Дата: 01.02.2019 10:44

ОТРИМАЙТЕ КРЕДИТ ЗА ВІДСОТКОВОЮ СТАВКОЮ 7,5% В ГРН

З початку 2019 року продовжує діяти програма часткового відшкодування відсоткових ставок за кредитами банків для суб’єктів малого і середнього підприємництва, яка дає змогу отримати кредит за відсотковою ставкою 7,5% річних в гривнях.

Такий кредит є доступними завдяки тому, що обласна державна адміністрація спільно з Німецько-українським фондом розробила відповідний механізм - Порядок використання коштів, передбачених обласною програмою розвитку малого та середнього підприємництва на  2019-2020 роки, на часткове відшкодування відсоткових ставок за кредитами банків для суб’єктів малого і середнього підприємництва (документ доступний для ознайомлення на офіційному веб-сайті Тернопільської ОДА в банері “Підтримка бізнесу” за посиланням: http://www.oda.te.gov.ua/main/ua/publication/content/26830.htm)

Обласною програмою розвитку малого та середнього підприємництва задля здійснення відшкодування відсотків виділено 3 млн грн у 2019 році та 5 млн грн у 2020 році!

ХТО МОЖЕ ПРЕТЕНДУВАТИ НА ЧАСТКОВЕ ВІДШКОДУВАННЯ?

Кредит може отримати суб’єкт малого чи середнього підприємництва, які зареєстровані на території Тернопільської області і здійснюють в межах регіону господарську діяльність, основний вид якої відповідає вимогам Порядку за встановленими основними напрямками, зокрема: сільське господарство, харчова та переробна промисловість, готельний та ресторанний бізнес, постачання газу, електроенергії та кондиційованого повітря тощо (детально - Додаток 3 до Порядку).

ЩО ПОТРІБНО ДЛЯ ОТРИМАННЯ ЧАСТКОВОГО ВІДШКОДУВАННЯ?

Вам достатньо звернутися до банку-партнера НУФ - ПАТ «KredoBank» або АБ «УКРГАЗБАНК» та підписати кредитну угоду.

ЯКА МАКСИМАЛЬНА СУМА КРЕДИТУ?

Максимальна сума кредиту для суб’єкта малого та середнього підприємництва – 100 тис. євро. Кредити надаються виключно в національній валюті. Участь позичальника у фінансуванні об’єкту кредитування – не менше 20%.

ЯКИЙ СТРОК ЧАСТКОВОГО ВІДШКОДУВАННЯ?

Максимальний строк здійснення часткового відшкодування відсоткових ставок за кредитами банків не може перевищувати перші 36 місяців.

ІНФОРМАЦІЙНА ПІДТРИМКА

За отриманням детальної інформації щодо отримання кредитів та укладання кредитного договору звертайтесь в банки-партнери НУФ:

1. Відділення ПАТ «КРЕДОБАНК»:

м. Тернопіль вул. Дружби,3, тел. (0352) 47 52 93; (0352) 43 00 43; (097) 847 98 14; електронна адреса: myhailo.hnativ@kredobank.com.ua

2. Відділення АБ «УКРГАЗБАНК»:

- м. Тернопіль, вул. Франка І.,23), тел: (0352) 47-60-31 (32, 40), tkondratenko@ukrgasbank.com

- м. Тернопіль, вул. Замкова, 9), тел: (0352) 52-02-25, ymykhasiv@ukrgasbank.com

- м. Чортків, вул. С. Бандери , 8 а), тел: (03552) 2-13-10, 2-06-33, 2-04-17 aprosyniuk@ukrgasbank.com

- м. Борщів, вул. Гетьмана Мазепи,7), тел: (03541) 2-39-40 (41,42) mriznychok@ukrgasbank.com

За отриманням детальної інформації щодо відшкодування відсоткових ставок за кредитами звертайтесь до Тернопільського регіонального центру підтримки підприємництва (м. Тернопіль, вул. Грушевського, 8, каб. 837 тел. (0352) 25-25-85, (098) 648-60-86; електронна адреса: ternopil.vrp@gmail.com.