16 Червня, 2016 р., 09:18
15 червня 2016 року в місті Ланівці було проведено виїзну колегію управління житлово-комунального господарства облдержадміністрації, на якій були присутні: заступники голів Збаразької, Кременецької, Ланівецької, Підволочиської, Шумської районних державних адміністрації; голови Збаразької, Кременецької, Ланівецької, Підволочиської, Шумської міських рад; Гримайлівської, Гусятинської, Скала-Подільської, Товстенської, Заводської селищних рад та керівники житлово-комунальних підприємств вищезазначених районів.
13 Червня, 2016 р., 15:10
11 червня 2016 р. громадськими активістами було здійснено прибирання території парку «Соснина». 13 червня 2016 р. КП «Шумськкомунсервіс» за допомогою роторної косарки були обкошені узбіччя паркової дороги.
10 Червня, 2016 р., 10:18
Просимо постійно проводити роботи по прибиранню від сміття, благоустрою територій приватних садиб, об’єктів бізнесу, установ, організацій та прилеглих до них територій.