Провели благоустрій в парку Соснина

Дата: 13.06.2016 15:10

11 червня 2016 р. громадськими активістами було здійснено прибирання території парку «Соснина». 13 червня 2016 р. КП «Шумськкомунсервіс» за допомогою роторної косарки були обкошені узбіччя паркової дороги.

Велике прохання до відпочиваючих:

1. Не смітити в парку. Після відпочинку на території Парку  слід прибрати за собою сміття, склавши його в пакет для сміття або в спеціальну урну для сміття, якщо така є поруч. Якщо урни для сміття поруч немає, пакет для сміття слід забрати до найближчого контейнера.
  2. Не нищити місць відпочинку. Пам’ятайте, що після Вас в парк прийдуть люди, які також захочуть відпочити.
  3. Не ламати дерева. Слід пам’ятати, що ми маємо залишити після себе нашим дітям «зелені легені».
  4. Не залишати після себе розбите скло та гострі предмети.
  5. Не заїжджати на територію Парку автотранспортом.
  6. Не розпалювати вогнищ, крім місць, які спеціально для цього обладнані.
  7. Не пускати собак без намордників та повідків. Слід пам’ятати, що в Парку гуляють діти і люди, які бояться собак. Собака, яка на погляд господарів спокійна, може неадекватно зреагувати на людину, яка її боїться на напасти на неї.
  8. Не кидати непогашених цигарок та сірників. Один маленький недопалок може спричинити велику пожежу.
  9. Не підпалювати траву.