05 Липня, 2016 р., 16:34
05.07.2016 року в с.Биківці комісією Шумської міської ради за участю спеціаліста міської ради Мартинюк Н.А. проведено обстеження земельних ділянок, що знаходяться в прибережній захисній смузі. Порядок встановлення та використання земельних ділянок прибережних захисних смуг визначено ст.ст. 60-62 Земельного Кодексу України, ст.ст. 88-90 Водного Кодексу України. Користувачам даних земельних ділянок роз’яснено,  що  для створення сприятливого режиму водних об'єктів, попередження їх забруднення, засмічення і вичерпання, законодавством передбачено встановлення водоохоронних зон, в межах яких виділяються земельні ділянки під прибережні захисні смуги. У прибережних захисних смугах господарська діяльність обмежена, зокрема забороняється орати, займатися садівництвом та городництвом, забороняється будівництво дач, гаражів, баз відпочинку, будь-яких споруд, крім гідротехнічних та лінійних.
05 Липня, 2016 р., 14:16
В поточному році урядом нашої держави на впровадження інфраструктурних проектів виділено субвенцію у розмірі 15,6 млн. грн.
05 Липня, 2016 р., 09:51
05 липня стався прорив на розподільчому водопроводі по вулиці Українській. На даний момент ведуться ремонтні роботи. У зв’язку з цим буде відсутнє водопостачання питної води по частині вулиці Української та вулиць Князя Острозького, Волинської та 840-річчя Шумська.
01 Липня, 2016 р., 15:57
Окремих небайдужих Шумчан часто турбує питання видалення зелених насаджень.
01 Липня, 2016 р., 09:04
29.06.2016р. в рамках проведення місячника сприяння зайнятості учасникам АТО у приміщені Шумського РЦЗ було проведено засідання круглого столу з головою Шумської міської ради Плетюком В.Є., представником роботодавця Вознюка А.О. та учасниками АТО.
01 Липня, 2016 р., 08:42
30.06.2016 року ліквідовано прорив водорозподільної мережі по вулиці Л.Українки. 01.07.2016 року о 6-ій ранку виникла аварійна ситуація на розподільчому водопроводі біля будинку по вулиці Українська, 9.
29 Червня, 2016 р., 15:01
29 червня відбулось засідання комісії з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони навколишнього природнього середовища.