02 Серпня, 2016 р., 11:13
01 серпня міський голова Володимир Плетюк провів щотижневу виробничу нараду. Зокрема були розглянуті наступні  питання:
28 Липня, 2016 р., 16:10
Нестабільна, непрогнозована погода останніх років призвела до значного зростання кількості аномальних високих температур, зливних дощів, граду незвично великого розміру. Природна стихія наносить значних збитків громадянам, руйнує їхнє майно, підтоплює посіви, виникають пожежі у результаті потрапляння блискавки.
28 Липня, 2016 р., 09:54
Шумський відділ обслуговування громадян Кременецького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Тернопільскої області повідомляє, що з 1 липня 2016 року вступив в силу Закон України від 02 червня 2016 року № 1411-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо звільнення від оподаткування пенсій».
27 Липня, 2016 р., 10:28
Володимир Євгенович розпочав із звіту по виконаних робіт по громаді та майбутніх планах і обсягах робіт які цього-річ будуть проводитись в Літовищах, а саме вставлення вуличного освітлення і ремонт доріг. Після виступу голови селяни задавали питання на важливі для громади теми та проводились жваві дискусії із пропозиціями подальших робіт і розвитку с. Літовищі.
25 Липня, 2016 р., 16:21
Шановні власники земельних ділянок та землекористувачі!
25 Липня, 2016 р., 15:18
22 липня працівники міської ради долучились до прибирання дитячого оздоровчого комплексу "Гайдарівець", в який найближчим часом мають приїхати відпочивати діти зі сходу України у рамках програми ’’Схід і Захід разом’’