28 Квітня, 2016 р., 16:27
В рамках акції «Зробимо Україну чистою» учні 9-10 класів Шумської ЗОШ №1 проявили свою громадську активність здійснивши прибирання  біля братської могили воїнів полеглих у Другій Світовій війні в міському парку.
28 Квітня, 2016 р., 14:15
26 квітня 2016 року було укладено договір між Шумською міською радою та ПП Погасян Б.М. на виконання поточного ремонту вулиці Долина загальною протяжністю 1100 метрів в селі Сураж. Приємно зауважити, що уже 28-го квітня роботи знаходяться  на стадії завершення.
27 Квітня, 2016 р., 14:26
26 квітня 2016 року відбулося засідання комісії з розгляду заяв громадян, щодо призначення одноразової соціальної допомоги. Було розглянуто 21 заяву, з них:
26 Квітня, 2016 р., 20:41
26 квітня 2016 року відбувся урочистий захід приурочений 30-ій річниці Чорнобильської катастрофи.  Під час дійства був проведений молебень та проведено урочисте покладання квітів до пам’ятника загиблим ліквідаторам аварії на ЧАЕС, також пам'ятними відзнаками за заслуги були нагороджені наші земляки,  причетні до ліквідації наслідків аварії.
23 Квітня, 2016 р., 20:26
З 18 години 21 квітня 2016 року в результаті локальної аварії на центральному водопроводі без питного водопостачання залишились споживачі частин вулиць Української, Волинської, Шевченка, Князя Острозького, 840 – річчя Шумська. Ремонтні роботи проводились КП «Шумськкомунсервіс» 22-23 квітня.
22 Квітня, 2016 р., 20:08
Перейняти досвід створення об’єднаної громади, запитати про можливі ризики та відверті переваги такого кроку – ось якої була мета багаточисельної делегації з Вінниччині, яка минулого тижня завітала у Шумськ, у гості до об’єднаної громади.
21 Квітня, 2016 р., 19:56
Днями голова Шумської об’єднаної територіальної громади Плетюк Володимир Євгенович зустрівся з начальником Служби автомобільних доріг в Тернопільській області Юликом Б.І з метою обговорення перспектив проведення ремонтних робіт автошляхів місцевого значення на території Шумської об'єднаної громади. Також 21 квітня 2016 року голова Шумської об’єднаної територіальної громади Плетюк Володимир Євгенович разом з Тукою Олегом Григоровичем  спеціалістом відділу розвитку, торгівлі та інвестицій провели робочий виїзд  в села Биківці, Бірки, Новостав, Потуторів, Соснівка, Шумбар для перевірки якості проведених робіт філією «шумський райавтодор».
20 Квітня, 2016 р., 17:51
18 квітня 2016 року відбулось засідання виконавчого комітету Шумської міської ради під час якого розглянули  та прийняли відповідні рішення з наступних питань: