Днями голова Шумської об’єднаної територіальної громади Плетюк Володимир Євгенович провів робочий виїзд для перевірки якості проведених робіт по ремонту автомобільних доріг

Дата: 21.04.2016 19:56

Днями голова Шумської об’єднаної територіальної громади Плетюк Володимир Євгенович зустрівся з начальником Служби автомобільних доріг в Тернопільській області Юликом Б.І з метою обговорення перспектив проведення ремонтних робіт автошляхів місцевого значення на території Шумської об'єднаної громади. Також 21 квітня 2016 року голова Шумської об’єднаної територіальної громади Плетюк Володимир Євгенович разом з Тукою Олегом Григоровичем  спеціалістом відділу розвитку, торгівлі та інвестицій провели робочий виїзд  в села Биківці, Бірки, Новостав, Потуторів, Соснівка, Шумбар для перевірки якості проведених робіт філією «шумський райавтодор».

На даний час відремонтовано дороги в:

• с. Новостав вулиця Шкільна загальною довжиною 330 метрів та на суму 40746 гривень;
  • с. Биківці зроблено під’їзд до котельні довжиною 110 метрів на суму 35430 гривень;
  • с. Соснівка в кінці вулиці Набережна зроблена ділянка для розвороту шкільного автобуса та засипані піщано-гравійною сумішшю значні вибоїни на проїзній частині. На ділянці вулиці Центральна було влаштовано щебеневе дорожнє покриття.