29 Квітня, 2016 р., 14:00
29 квітня 2016 року філією «Шумський райавтодор» завершено поточний ремонт вулиці Шкільна в селі Биківці загальною протяжністю 364 метри. Роботи виконані якісно.  Жителі села задоволені роботою працівників Шумського райавтодору.
28 Квітня, 2016 р., 16:27
В рамках акції «Зробимо Україну чистою» учні 9-10 класів Шумської ЗОШ №1 проявили свою громадську активність здійснивши прибирання  біля братської могили воїнів полеглих у Другій Світовій війні в міському парку.
28 Квітня, 2016 р., 14:15
26 квітня 2016 року було укладено договір між Шумською міською радою та ПП Погасян Б.М. на виконання поточного ремонту вулиці Долина загальною протяжністю 1100 метрів в селі Сураж. Приємно зауважити, що уже 28-го квітня роботи знаходяться  на стадії завершення.
27 Квітня, 2016 р., 14:26
26 квітня 2016 року відбулося засідання комісії з розгляду заяв громадян, щодо призначення одноразової соціальної допомоги. Було розглянуто 21 заяву, з них:
26 Квітня, 2016 р., 20:41
26 квітня 2016 року відбувся урочистий захід приурочений 30-ій річниці Чорнобильської катастрофи.  Під час дійства був проведений молебень та проведено урочисте покладання квітів до пам’ятника загиблим ліквідаторам аварії на ЧАЕС, також пам'ятними відзнаками за заслуги були нагороджені наші земляки,  причетні до ліквідації наслідків аварії.