Відбудуться засідання комісій

20.06.2018 о 10:00 год. відбудеться засідання комісії з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища.

12:01 19.06.2018

Шановні жителі громади!

Відділ Державної реєстрації Шумської міської ради повідомляє, що подання документів за заявами у сфері державної реєстрації прав здійснюється відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», а саме:

11:11 18.06.2018

ВАКЦИНАЦІЯ: ПРАВА БАТЬКІВ І ДІТЕЙ ПІД ЧАС ЩЕПЛЕНЬ

Чи варто робити щеплення дітям? Конкретної відповіді на це запитання немає, а ставлення сучасних батьків і лікарів до вакцинації дитини дуже неоднозначне. Одні впевненні, що щеплення є запорукою здорового суспільства та сприяють підвищенню імунітету, інші – наполягають на тому, що після вакцинації у дитини можуть виникнути серйозні ускладнення та проблеми зі здоров’ям.

08:59 18.06.2018