Візит представників Програми DOBRE

Дата: 25.03.2024 17:51

До Шумської громади з візитом завітали представники Програми DOBRE Катерина Пономарьова та Олег Процик. Метою візиту було ознайомлення з результатами діяльності Програми в цільових громадах, підсумки реалізації проєктів у різних сферах та їх вплив на розвиток території.
Представники міжнародної організації відвідали декілька об’єктів на території м. Шумськ: зал засідань, ЦНАП, ігровий майданчик дитячого ясла-садка «Сонечко», бібліотеку, парк та кабінет УЗД у міській лікарні. Із міським головою Вадимом Боярським обговорили за кавою реалізовані проєкти та плани щодо подальшої спільної діяльності. Також гості громади мали змогу у форматі презентації ознайомитися з частиною впроваджених проєктів у рамках співпраці з DOBRE.