Шумський район, Тернопільська область

Відбулися громадські обговорення Стратегії розвитку громади у с. Тилявка

Дата створення: 16:52 03.04.2018

03 квітня 2018 року відбулися громадські обговорення проекту Стратегії розвитку Шумської ОТГ в селі Тилявка. Зібралися представники різних вікових категорій, що дозволило створити якісну робочу атмосферу. Начальник відділу економічного розвитку, торгівлі та інвестицій міської ради Ткачук І.Д. ознайомив присутніх з цілями розвитку громади, завданнями та перспективою їх вирішення. Жителі населених пунктів Тилявка, Башківці, Одерадівка та Жолобки обговорювали питання ремонту доріг, встановлення автобусної зупинки та організацію транспортного сполучення між населеними пунктами. Найбільше питань та пропозицій було в розділі, який стосувався поводження із твердими побутовими відходами та розвитку дорожньої інфраструктури. Також чимало дискусій викликали питання пов’язані із розвитком освіти, медицини та культури. Всі зауваження та пропозиції були зібрані в письмовій формі, та в подальшому будуть розглянуті робочою групою.

До уваги жителів м.Шумськ

Дата створення: 14:30 02.04.2018

03.04.2018 року у зв’язку із проведенням ремонту буде відсутнє питне водопостачання споживачів, які живляться від центрального водозабору з 8:30 до 13:00 год.

ВІДДІЛЕННЯ ДЕННОГО ПЕРЕБУВАННЯ ДЛЯ ОСІБ ПОХИЛОГО ВІКУ ТА ІНВАЛІДІВ КОМУНАЛЬНОЇ УСТАНОВИ «ЦЕНТР НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ» ШУМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЗАПРОШУЄ

Дата створення: 12:52 02.04.2018

Людей похилого віку та людей з інвалідністю відвідати наше відділення денного перебування аби детальніше ознайомитися з його роботою та всіма видами послуг, які можна отримати безкоштовно у робочі дні з 8.00  до 17.00 годин  за адресою: м.Шумськ, вулиця Українська, 40 (ІІ-й поверх приміщення стоматологічної поліклініки).

Тернопільська обласна державна адміністрація інформує Щодо діяльності Державної інноваційної фінансово-кредитної установи

Дата створення: 11:20 02.04.2018

28 березня 2018 року між Тернопільською обласною державною адміністрацією та Державною інноваційною фінансово-кредитною установою Міністерства економічного розвитку і торгівлі України (далі - ДІФКУ) укладено Меморандум про започаткування інвестиційного співробітництва та залучення фінансових інструментів у сфері державної інноваційної політики, що реалізується ДІФКУ для впровадження інвестиційних проектів в Україні та на території регіону зокрема.

Зустріч із представниками Міністерства соціальної політики

Дата створення: 16:57 30.03.2018

29 березня 2018 року відбулась зустріч з представниками Міністерства соціальної політики України, а саме : генеральним директором Директорату сім’ї та соціальної підтримки населення Музиченко Віталієм Володимировичем, консультантом Мінсоцполітики з розробки моделі адміністрування, Проект Світовий Банк Зінкевич Наталією Іванівною, начальником відділу нормативного забезпечення Управління профілактики соціального сирітства Галайдюк Вікторією Вікторівною, головним спеціалістом відділу соціального захисту дітей Департаменту захисту прав дітей та усиновлення Солодухіною Любов Сергіївною, а також з представниками структурних підрозділів облдержадміністрації : директором  департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Боярським Вадимом Андрійовичем, начальником служби у справах дітей Тернопільської обласної державної адміністрації Дроздом Ростиславом Омеляновичем та директором Тернопільського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Рокочим Богданом Дмитровичем по впровадженню пілотного проекту Міністерства соціальної політики у Шумській ОТГ, електронного документообігу між фронт офісом та бек офісом для надання і розширення якісних соціальних послуг населення та моделі адміністрування на 2018 рік.

Благоустрій розпочався

Дата створення: 14:54 30.03.2018

Комунальна установа «Центр надання соціальних послуг» Шумської міської ради інформує:

Дата створення: 10:48 30.03.2018

29 березня 2018 року працівниками відділення денного перебування було проведено для підопічних  майстер-клас по декоруванню великодніх яєць.           Завдання: - навчити виготовляти композицію з ниток, шнурів; - відновити і розвинути трудові навички та моторику рук.

Громадські обговорення Стратегії розвитку Шумської ОТГ

Дата створення: 08:57 30.03.2018

З 30 березня по 25 квітня 2018 року відповідно до розпорядження міського голови від 27 березня 2018 року № 55 «Про проведення громадського обговорення проекту Стратегії розвитку Шумської об’єднаної територіальної громади» проводяться громадські обговорення стратегічних та операційних цілей розвитку Шумської громади до 2025 року.