Інформаційна кампанія про професію журналіста

Дата: 25.03.2024 18:07

У Шумській громаді для учнівської молоді проведено профорієнтаційний захід про спеціальність журналіста. Консультували щодо вибору професії та важливості перевірки інформації на достовірність Алла Омельчук, голова ГО «Просто Дій», і Марія Макаревич, вчитель інформатики. Молодь мали змогу відчути себе у ролі журналіста: провели інтерв’ю з психологом Шумської міської лікарні Ольгою Зеленюк та кулінаром Катериною Іванчук.

Також у заході взяли участь представники Програми DOBRE Тетяна Мосін і Володимир Купрій, які розповіли учасникам про повноваження молодіжної ради та важливість залучення молоді до прийняття рішень у громаді.

Інформаційна кампанія проведена у межах проєкту «Голос громади в місцевому самоврядуванні в Івано-Франківській Тернопільській та Чернівецькій областях» за підтримки Програми DOBRE.