ПРОВОДЯТЬСЯ  ГРОМАДСЬКІ  ОБГОВОРЕННЯ

Згідно рішення Шумської міської ради №1947 від 05.06.2018 р. з 26.06.2018 р. по 26.07.2018 р. проводяться громадські обговорення по розробленню детального плану території земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі по вул. Українська, 56-а в м. Шумську, Тернопільськоъ області орієнтовною площею 0,0709 га,  відповідно до державних будівельних норм, стандартів і правил.              Відповідальним за розроблення та фінансування детального плану території є:  Золотун Іван Володимирович.

14:29 26.06.2018

Військовий вишкіл

22 червня 2018 року  представники міської ради (в.о.старости, спеціалісти) за ініціативи Шумського РВК прийняли участь у військовому вишколі.

12:18 22.06.2018