Підсумки проведення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності

Дата: 26.03.2024 16:14

Інформація про проведення конкурсів з відбору суб’єктів оціночної діяльності у сфері оцінки земель для проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок комунальної власності

26 березня 2024 року відбулись конкурси з відбору суб’єктів оціночної діяльності у сфері оцінки земель для проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок комунальної власності.

Участь у конкурсах взяли два учасники, які є суб’єктами оціночної діяльності у сфері оцінки земель: товариство з обмеженою відповідальністю «ЗАХІД-ЕКСПЕРТ» та фізична особа-підприємець Вірковська Олена Володимирівна.

Переможцем конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності у сфері оцінки земель для проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки комунальної власності для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, площею 0,0006 га, кадастровий номер 6125810100:01:005:0492, місцезнаходження: Тернопільська область, Кременецький район, місто Шумськ, вулиця Ринкова площа було обрано фізичну особу-підприємця Вірковську Олену Володимирівну.

Переможцем конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності у сфері оцінки земель для проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки комунальної власності для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості, площею 0,3408 га, кадастровий номер 6125810100:01:003:0175, місцезнаходження: Тернопільська область, Кременецький район, місто Шумськ, вулиця Заводська, 2в було обрано фізичну особу-підприємця Вірковську Олену Володимирівну.