Спільний вклад у розвиток громади

Для жителів с. Рохманів та с. Залужжя допомога для покращення інфраструктури надійшла від Агрохолдингу «Мрія». Наприкінці 2017 року Благодійний фонд «Батьківський край» замовив на суму 10 тисяч гривень ігровий комплекс «Котигорошко» та пісочницю, як подарунок для маленьких жителів с. Рохманів. Також на таку ж суму замовив матеріали на облаштування 2 автобусних зупинок для с. Залужжя.

11:24 13.07.2018

Шановні жителі громади!

Відділ Державної реєстрації Шумської міської ради повідомляє, що відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» під час проведення реєстраційних дій, розгляд заяви про державну реєстрацію прав може бути зупинено у разі, якщо:

11:20 13.07.2018

Головне територіальне управління юстиції у Тернопільській області інформує

20 червня 2014 року Україною як державою-учасницею Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод (далі –  Конвенція) підписано Протокол №16 до Конвенції, який було ратифіковано лише у жовтні 2017 року на підставі Закону України «Про ратифікацію Протоколів № 15 та № 16 до Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод» від 05 жовтня 2017 року № 2156-VIII.

07:54 12.07.2018

Благоустрій – 2018

За кошти міського бюджету придбано 288,5 м2 якісної бруківки підприємства «Мібрук» м.Тернопіль.

15:33 11.07.2018

Виїзди у населені пункти Шумської ОТГ до сімей, які знаходяться в складних життєвих обставинах (СЖО)

З метою соціальної підтримки сімей, які знаходяться в складних життєвих обставинах (СЖО), надання комплексу соціальних послуг, 10.07.2018 року секретарем міської ради Павленко Л.В. спільно з представниками відділення у справах дітей та сім’ї комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Шумської міської ради – Ставнійчук Н.В., Шишковською Т.Л.,  в.о.старостів сіл Тилявка, с.Жолобки, с.Залісці, с.Рохманів, здійснено виїзди у населені пункти Шумської ОТГ. Відвідано сім’ї, які перебувають в СЖО, проведено бесіди та консультування щодо належного виконання батьківських обов’язків. З батьками проведено профілактичну та роз’яснювальну роботу щодо недопущення  негативних явищ – зловживання алкоголем.

09:17 11.07.2018

Відбудуться засідання комісій

12.07.2018 року о 10:00 год. відбудеться засідання комісії з питань планування,фінансів,бюджету та соціально-економічного розвитку

08:39 11.07.2018