Шумський район, Тернопільська область

Земельні ділянки учасникам АТО

Дата створення: 10:13 23.04.2018

Міський голова Плетюк В.Є. підписав прийняте сесією міської ради рішення про виділення земельних ділянок для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) учасникам АТО згідно поданих заяв в північній частині міста Шумськ по вулиці Героїв АТО.

Відбувся турнір з міні-футболу серед дівчат «Шумська весна -2018»

Дата створення: 09:59 23.04.2018

Справжнє свято дівочої краси та спортивної наснаги 20 квітня 2018 року подарували юні учасниці турніру з міні-футболу «Шумська весна – 2018», який проводився на базі Шумської ДЮСШ. Такі змагання на теренах нашого району проводяться вперше, а тому участь у них брали лише 4 команди: по одній з Кременецької та Почаївської ДЮСШ і дві з Шумської ДЮСШ. В майбутньому організатори турніру планують даний захід проводити щорічно із залученням команд з інших областей.

Дата створення: 09:40 23.04.2018

22 квітня 2018 року на майданчику із штучним покриттям відбулися змагання з міні футболу на кубок міського голови. У змаганнях взяли участь команди с.Биківці, с. Обич, с. Кутянка, с. Сураж, ФК Шумськ, та Шумської ДЮСШ.

Обіцяне виконуємо!

Дата створення: 11:50 20.04.2018

Вуличне освітлення в кожне село громади

Дата створення: 11:45 20.04.2018

Міським головою Плетюком В.Є. погоджено розроблені проекти на влаштування вуличного освітлення в селах Коновиця, Сошище, Р. Гута, Кутянка, Сураж, Боложівка. Переважна більшість цих сіл не були навіть центрами сільських рад і про освітлення там могли лише уявляти.