17 Травня, 2019 р., 18:35
17 травня у конференц-залі Шумського центру надання адміністративних послуг відбулася нарада керівників закладів загальної середньої освіти. Міський голова Володимир Плетюк, який був присутній на нараді, обговорив з директорами освітянських установ питання використання інфраструктурної субвенції, проведення ремонтних робіт у закладах освіти. Керівник КНП Шумської міської ради «Шумський центр первинної медико – санітарної допомоги» Тетяна Мушинська інформувала про важливість проведення вакцинації проти кору, особливо серед дітей та підлітків. Навели статистичні дані захворюваності на інфекційну недугу в Тернопільській області та Шумському районі. Начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Любов Дмитрук звернула увагу присутніх на: - облаштування класів початкового навчання відповідно до вимог запровадження НУШ; - дотримання техніки безпеки та санітарно-гігієнічних вимог при проведенні ремонтних робіт; - використання досвіду керівників закладів освіти з Польщі щодо участі у грантових проектах; - формування раціональної мережі класів, набір учнів до 10-х класів; - розподіл коштів на проведення капітальних ремонтів ЗЗСО, спортивних залів, внутрішніх вбиралень; - звітування керівників закладів освіти. Крім того, працівниками відділу освіти, культури, молоді та спорту доведено до відома присутніх інформацію щодо організації перевезення учасників ЗНО, проведення ДПА у 9 – х класах, оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2019 року, курсової підготовки вчителів початкових класів.
17 Травня, 2019 р., 18:32
16 травня 2019 року на базі Шумського НВК відбувся семінар-практикум  з питань організації та проведення  зовнішнього незалежного оцінювання «Організаційно-методичний супровід проведення ЗНО-2019». В процесі роботи підготовку та сертифікацію пройшли 21 старшиий інструктор, 21 інструктор та 5 чергових. В ході проведення семінару методист центру моніторингу якості освіти Тернопільського ОКІППО Ольга Олійник надала вичерпну інформацію щодо діяльності старших інструкторів та інструкторів відповідно до вимог технологічної карти, дотримання режиму роботи пункту тестування, уникнення конфліктних ситуацій. Заступник начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту Шумської міської ради Людмила Попова інформувала присутніх про шляхи вирішення нестандартних ситуацій, які можуть виникати у день тестування. Методист відділу освіти, молоді та спорту Шумської РДА Раїса Мрига прокоментувала особливості заповнення документації старшими інструкторами в аудиторіях.
17 Травня, 2019 р., 18:29
В селі Биківці розпочато роботи  по проекту "Співоче поле калинове", який виграла громада села. Проект був  поданий  ініціативною громадською організацією "Биковецькі краєвиди" керівник проекту Безух О.Я. Ми дружно голосували, та відчули підтримку багатьох жителів Шумської ОТГ.