07 Травня, 2019 р., 16:58
Зранку з представниками дорожніх і автотранспортних підприємств міста обговорювали можливість поточного ремонту вул. Волинська в місті (наразі лише поточний, бо на капітальний потрібно біля 10 млн.грн). Після цього в Тернопільській міській раді відбулася зустріч з представниками муніципалітетів і бізнесу Естонії, в ході якої зарубіжними партнерами висловлено зацікавлення у налагодженні партнерських відносин з Шумськом (дякую Черкашин Максим).
07 Травня, 2019 р., 16:49
07.05  в малому залі міської ради відбулась зустріч експертів програми DOBRE Ігор Каспрук, Гжегож Дзіарські, Наталя Морозюк з питань моніторингу та реалізації завдань стратегії розвитку Шумської ОТГ. В рамках зустрічі обговорено внесення змін та доповнень до стратегії.
06 Травня, 2019 р., 14:26
На п’єдестал пошани за зайняте II місце піднялися учениця Шумської ЗОШ №1 Присяжнюк Катерина в бігу на 1500 м. та учень Шумського НВК Чикрій Олександр у штовхані ядра.
06 Травня, 2019 р., 12:16
Шумська міська рада вітає ученицю Шумського ліцею Янчишину Марію і учителя біології Калуш Людмилу Юріївну із перемогою (диплом ІІІ ступеня) у фінальному етапі Всеукраїнського конкурсу - захисту науково - дослідницьких робіт учнів - членів Малої академії наук України, що проходив у Києві з 2 травня
27 Квітня, 2019 р., 22:14
Від щирого серця вітаю вас з Великоднем – святом духовного оновлення та відродження, чистих помислів і сподівань!