08 Червня, 2019 р., 20:34
Шумська міська рада вітає дітей Школи мистецтв з Шумська за перше місце, а гурт "Погорина" - за друге місце на фестивалі SACROSONG в Польському Отвоцьку. Також відзначився Шумський ліцей - перше місце на Відкривай Україну у Львові!!! МОЛОДЦІ!!! Бажаємо нових творчих злетів, неповторних колоритних виступів та здійснення мрій.
06 Червня, 2019 р., 16:36
6 червня відбулась зустріч з консультантами  управління активами програми DOBRE Максим Бризіцький та Леся Федченко, а також консультант з земельних питань Вікторія Бака.
31 Травня, 2019 р., 14:26
31 травня  в міському парку відбулися заходи з нагоди  Міжнародного Дня захисту дітей.  Маленькі жителі м.Шумськ та навколишніх сіл побували у місті дитячих мрій -  місті, де дотримуються прав дітей.
31 Травня, 2019 р., 09:02
Завершився 3-й етап програми "Молодіжний працівник в ОТГ" в рамках програми DOBRE. Під час проходження тренінгу учасники мали змогу отримати базові знання на тему "Адвокація в ОТГ".