До уваги жителів громади!

Дата: 05.06.2019 16:12

Зверніть увагу!

З 1 липня 2019 року зміниться вартість оформлення біометричних документів

24 квітня 2019 року Кабінет Міністрів України прийняв постанову про нові суми вартості адміністративних послуг при оформленні паспорта громадянина України (ID-картки) та паспорта громадянина України для виїзду за кордон, які будуть сплачуватися з 1 липня 2019 року. Зміниться також і вартість бланків згаданих документів.

Відповідно до ст.20 Закону України «Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус» гранична вартість адміністративних послуг залежить від розміру прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб на 1 січня календарного року. При цьому кошти, отримані як частина адміністративного збору, спрямовуються до місцевих бюджетів.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 24.04.2019 року №371 «Про внесення змін у додаток до постанови Кабінету Міністрів України від 2 листопада 2016 р. №770»

з 1 липня 2019 року суми адміністративного збору складатимуть:

1.При оформленні ID-картки (до 20 робочих днів) – 345 грн.

2.При оформленні ID-картки (до 10 робочих днів) – 471 грн.

3.При оформленні паспорта громадянина України для виїзду за кордон (до 20 робочих днів) – 682 грн.

4.При оформленні паспорта громадянина України для виїзду за кордон (до 7 робочих) – 1034 грн .

Послуги з оформлення та видачі паспорта громадянина України (ID-картки) та паспорта громадянина України для виїзду за кордон можна отримати у Центрі надання адміністративних послуг Шумської міської ради.

Чекаємо Вас за адресою: м. Шумськ, вул. Івана Франка, буд 30.

Телефон для довідок: (03558) 2 23 77