21 травня стартувала основна сесія ЗНО

Дата: 21.05.2019 10:10

Сьогодні, 21 травня, стартує основна сесія ЗНО - 2019. 43 учні  11-х класів закладів загальної середньої освіти Шумської міської ради із 108 виявили бажання здавати державну підсумкову атестацію з математики у формі зовнішнього незалежного оцінювання. Для своєчасного прибуття учасників ЗНО до пунктів тестування, які знаходяться у м.Кременець, організовано централізоване перевезення шкільними автобусами.

ГРАФІК ЗНО

21 травня - 13 червня

Основна сесія ЗНО

21 травня

23 травня

Українська мова та література

Іспанська мова

Німецька мова

Французька мова

28 травня

30 травня

4 червня

6 червня

11 червня

13 червня

УВАГА: допуск абітурієнтів до пунктів тестування триватиме з 10:15 до 10:50.

Зовнішнє незалежне оцінювання  розпочинається об 11:00.

Вхід учасників до пунктів проведення ЗНО буде дозволено лише за наявності таких документів:

• оригіналу Сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання;
  • паспорта або іншого документа, серію (за наявності) та номер якого зазначено у Сертифікаті;
  • запрошення-перепустки для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні, яке учасники мають самостійно роздрукувати з інформаційної сторінки.

У разі неможливості пред’явлення оригіналу Сертифіката, паспорта чи іншого документа, серію та номер якого зазначено у Сертифікаті, або за умови надання копій цих документів абітурієнта до пункту проведення ЗНО  допущено не буде.

Радимо учасникам ЗНО заздалегідь дізнатися адресу проведення зовнішнього незалежного оцінювання з математики, зазначену у запрошенні-перепустці на інформаційній сторінці. Маршрути до пунктів проведення зовнішнього незалежного оцінювання розміщено на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти.

Рекомендуємо взяти із собою дві-три ручки з чорнилом насиченого чорного кольору, а також, за бажанням, прозору пляшку з питною водою.

Нагадуємо, що під час проходження тесту абітурієнт не може мати при собі будь-яких засобів зв’язку, пристроїв зчитування, оброблення, збереження та відтворення інформації, друкованих і рукописних матеріалів, що не передбачені процедурою тестування.