Вирішуємо проблемні питання

Дата: 17.05.2019 15:51

Дороги, які зв'язують населені пункти в громаді перебувають у надзвичайно проблематичному стані, більшість їх не перебуває у власності Шумської громади, тому здійснення ремонтних робіт за кошти місцевого бюджету на даних ділянка не можливо. В той же час, необхідно відмітити, що останнім часом балансоутримувачами доріг розпочато поточний ремонт окремих ділянок, зокрема дороги Мала Іловиця- до Торфозаводу, в планах роботи по дорозі Шумськ-Боложівка.

Однак погодні умови вносять свої корективи в ремонтні роботи. Так 17 травня міською радою направлено звернення до балансоутримувача даної дороги Тернопільської ОДА в особі УКБ в Тернопільської області , за результатами якого, представниками підрядної організації "АВАКС Проф", яка здійснює роботи і відповідає за експлуатаційний стан дороги Кордишів- Мирове- Рохманів,  було обстежено міст в с.Мирове, який в результаті погодних умов розмито та пошкоджено на окремих ділянках дороги. Власником дороги прийнято рішення  ліквідації аварійності на даній ділянці  В.о. старости Гончаренко В.В. інформуватиме жителів сіл, керівництво громади про виконання зобов'язань.