21 Березня, 2018 р., 20:34
21 березня 2018 року у великому залі ЦПР відбулось четверте засідання робочої групи в рамках стратегічного планування. Було представлено презентацію попередніх напрацювань (стратегічне бачення, SWOT-аналіз, порівняльні переваги, виклики та ризики, обговорено та узгоджено другу версію стратегії перед громадським обговоренням, визначено стратегічні, операційні цілі та завдання стратегії).
21 Березня, 2018 р., 12:56
Шановні мешканці Шумської об'єднаної територіальної громади! Ваша думка для нас є Важливою та враховується при визначенні пріоритетних завдань та шляхів розвитку Шумської громади.  З метою покращення добробуту  всіх жителів нашої громади, просимо надати відповіді на наступні запитання.
21 Березня, 2018 р., 09:26
20 березня 2018 року відбулася зустріч директора департаменту соціального захисту населення Тернопільської облдержадміністрації –  Боярського В.А., начальника служби у справах дітей Тернопільської облдержадміністрації – Дрозда Р.О., директора Тернопільського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді – Рокочого  Б.Д. з секретарем міської ради Павленко Л.В., начальником відділу освіти, молоді та спорту Шумської міської ради – Дмитрук Л.В., директором територіального центру соціального обслуговування (наданна соціальних послуг) Шумського району – Бойко В.М., директором комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Шумської міської ради – Петрук С.О. та іншими представниками Шумської ОТГ та району.
20 Березня, 2018 р., 12:35
За інформацією Шумського РЕМ 21.03.2018 року буде відсутнє електропостачання по  вулиці Лесі Українки, Добровінського, Садова з 09:00 по 17:00 год.
20 Березня, 2018 р., 09:48
Останнім часом окремих дописувачів в соціальних мережах хвилює стан автомобільних доріг та тротуарів у м.Шумськ.
19 Березня, 2018 р., 17:06
19 березня 2018 року відбулося засідання  працівників Шумської міської ради та Шумського центру позашкільної роботи з брендування Шумської ОТГ. Обговорено концептуальну ідею бренду громади та її логотипу, метою втілення яких буде поштовх до економічного,  інвестиційного, інтелектуального та культурно-духовного розвитку громади,  сформує позитивний імідж, зробить її впізнаваною.
19 Березня, 2018 р., 09:45
Як  списати будинок, якого  вже не існує
17 Березня, 2018 р., 09:43
Леонід Бицюра, який очолив кіно комісію, розповів про подальші кроки, які варто здійснити, адже на сьогодні держава виділила чималі кошти на розвиток українського кінематографу, тому потрібно напрацювати відповідну базу, аби мати що запропонувати творцям кінофільмів, якщо вони прийдуть у конкретний район.