Робоча зустріч

Дата: 21.03.2018 09:26

20 березня 2018 року відбулася зустріч директора департаменту соціального захисту населення Тернопільської облдержадміністрації –  Боярського В.А., начальника служби у справах дітей Тернопільської облдержадміністрації – Дрозда Р.О., директора Тернопільського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді – Рокочого  Б.Д. з секретарем міської ради Павленко Л.В., начальником відділу освіти, молоді та спорту Шумської міської ради – Дмитрук Л.В., директором територіального центру соціального обслуговування (наданна соціальних послуг) Шумського району – Бойко В.М., директором комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Шумської міської ради – Петрук С.О. та іншими представниками Шумської ОТГ та району.

В ході зустрічі , розглядалися питання щодо взаємодії з суб’єктами соціальної роботи та надання якісних соціальних послуг вразливим верствам населення Шумської ОТГ, питання щодо впровадження новітньої форми сімейного виховання – Патронат над дитиною.  Головним питанням  обговорення було  впровадження на території ОТГ проекту Світового банку.