19 Червня, 2018 р., 15:35
19 червня 2018 року відбулося засідання колегії відділу освіти, культури, молоді та спорту Шумської міської ради  з порядком денним:
19 Червня, 2018 р., 12:01
20.06.2018 о 10:00 год. відбудеться засідання комісії з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища.
18 Червня, 2018 р., 11:11
   Відділ Державної реєстрації Шумської міської ради повідомляє, що подання документів за заявами у сфері державної реєстрації прав здійснюється відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», а саме:
18 Червня, 2018 р., 09:00
Видача дублікатів нотаріальних документів
18 Червня, 2018 р., 08:59
Чи варто робити щеплення дітям? Конкретної відповіді на це запитання немає, а ставлення сучасних батьків і лікарів до вакцинації дитини дуже неоднозначне. Одні впевненні, що щеплення є запорукою здорового суспільства та сприяють підвищенню імунітету, інші – наполягають на тому, що після вакцинації у дитини можуть виникнути серйозні ускладнення та проблеми зі здоров’ям.
18 Червня, 2018 р., 08:56
Роз’яснення щодо умов та порядку позбавлення батьківських прав
15 Червня, 2018 р., 10:23
Онлайн трансляція фестивалю в м. Отвоцьк (Польща) за участю колективів Шумської школи мистецтв відбудеться о 10 годині 15 та 16 червня за посиланням: http://parafiaotwockkresy.pl/