16 Липня, 2018 р., 12:27
    Відповідно до  плану роботи відділення денного перебування  працівники відділення здійснили виїзд  у села Новостав, Соснівка ,Шумбар. В складі бригади працювали завідувач денного перебування Хрищук І. В медична сестра Чабан В.М фахівець з соціальної роботи допомоги вдома Хвесюк М.М, соціальний працівник відділення соціальної допомоги вдома Сукеник І.Л Ставнича В.О,Троцюк Н.Д. Завдання, яке ставили перед собою працівники:   виявлення та взяття на облік  одиноких непрацездатних громадян з метою подальшого їх  обслуговування, а також  здійснення перевірки роботи соціальних робітників відділення соціальної допомоги вдома , що працюють у зазначених населених пунктах.
13 Липня, 2018 р., 11:24
Для жителів с. Рохманів та с. Залужжя допомога для покращення інфраструктури надійшла від Агрохолдингу «Мрія». Наприкінці 2017 року Благодійний фонд «Батьківський край» замовив на суму 10 тисяч гривень ігровий комплекс «Котигорошко» та пісочницю, як подарунок для маленьких жителів с. Рохманів. Також на таку ж суму замовив матеріали на облаштування 2 автобусних зупинок для с. Залужжя.
13 Липня, 2018 р., 11:20
    Відділ Державної реєстрації Шумської міської ради повідомляє, що відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» під час проведення реєстраційних дій, розгляд заяви про державну реєстрацію прав може бути зупинено у разі, якщо:
12 Липня, 2018 р., 14:17
Більшість Шумчан звернули увагу на те, що в «Соснині» на ставу проводиться реконструкція.
12 Липня, 2018 р., 11:04
12 липня 2018 року о 10:00 год. відбулись засідання комісій з питань:
12 Липня, 2018 р., 07:54
20 червня 2014 року Україною як державою-учасницею Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод (далі –  Конвенція) підписано Протокол №16 до Конвенції, який було ратифіковано лише у жовтні 2017 року на підставі Закону України «Про ратифікацію Протоколів № 15 та № 16 до Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод» від 05 жовтня 2017 року № 2156-VIII.
11 Липня, 2018 р., 16:17
Продовжується благоустрій сіл Шумської ОТГ так минулого тижня в селах Кутянка та Андрушівка здійснено загортання 4-х сміииєзвалищ.
11 Липня, 2018 р., 15:33
За кошти міського бюджету придбано 288,5 м2 якісної бруківки підприємства «Мібрук» м.Тернопіль.
11 Липня, 2018 р., 09:17
З метою соціальної підтримки сімей, які знаходяться в складних життєвих обставинах (СЖО), надання комплексу соціальних послуг, 10.07.2018 року секретарем міської ради Павленко Л.В. спільно з представниками відділення у справах дітей та сім’ї комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Шумської міської ради – Ставнійчук Н.В., Шишковською Т.Л.,  в.о.старостів сіл Тилявка, с.Жолобки, с.Залісці, с.Рохманів, здійснено виїзди у населені пункти Шумської ОТГ. Відвідано сім’ї, які перебувають в СЖО, проведено бесіди та консультування щодо належного виконання батьківських обов’язків. З батьками проведено профілактичну та роз’яснювальну роботу щодо недопущення  негативних явищ – зловживання алкоголем.