21 Серпня, 2018 р., 15:37
У селі Залужжя проводиться поточний ремонт дороги.
15 Серпня, 2018 р., 08:49
Державна реєстрація права власності та інших речових прав на нерухоме майно, в тому числі державна реєстрація обтяжень нерухомого майна, проводиться на підставі документів визначених статтею 27 Закону України «Про державну реєстрацію прав на нерухоме майно та їх обтяжень» (далі – Закон).
10 Серпня, 2018 р., 15:46
9 серпня, з робочим візитом по обміну досвідом завітала делегація  з Шумської ОТГ до Тлумацької міської ради, а саме, Павленко Людмила Василівна – секретар міської ради Шумської ОТГ,   Попова Людмила Петрівна – заступник начальника відділу освіти, культури молоді та спорту, Німець Володимир Петрович – в.о. директора КП «Шумськкомунсервіс» та Мушинська Тетяна Романівна – головний лікар КНП Шумської міської ради «Шумський центр ПМСД».
10 Серпня, 2018 р., 14:09
  З 1 травня 2018 року в Україні діє нова програма житлових субсидій. Вона є більш адресною і соціально справедливою. Зміни направлені на те, щоб всі ті, хто справді потребує субсидії – її отримали.
08 Серпня, 2018 р., 16:42
Якщо ви звернулися до Європейського суду з прав людини за захистом своїх прав і свобод визначених Конвенцією про захист прав людини і основоположних свобод, та Протоколів до неї, то інформація подана у цій статті саме для Вас.