Відбувся робочий візит до Тлумацької ОТГ

Дата: 10.08.2018 15:46

9 серпня, з робочим візитом по обміну досвідом завітала делегація  з Шумської ОТГ до Тлумацької міської ради, а саме, Павленко Людмила Василівна – секретар міської ради Шумської ОТГ,   Попова Людмила Петрівна – заступник начальника відділу освіти, культури молоді та спорту, Німець Володимир Петрович – в.о. директора КП «Шумськкомунсервіс» та Мушинська Тетяна Романівна – головний лікар КНП Шумської міської ради «Шумський центр ПМСД».

Представників нашої громади зустрічав голова Тлумацької ОТГ Роман Круховський та заступник голови з питань діяльності виконавчих органів Ігор Мандар.

В ході зустрічі обговорили функціювання громад, обмінялися досвідом роботи у сфері освіти, культури, медицини, діяльності комунальних підприємств та перспективою розвитку громад.

Ми мали можливість познайомитись з особливостями розвитку міста та громади і побачити здобутки зблизька.