24 Серпня, 2021 р., 12:13
У Шумській громаді відбувся турнір з пляжного волейболу з нагоди Дня Незалежності України. I місце – команда Олексюк М. та Бонк Л., II місце – Арістов К. та Темечко О., III місце – Арістов О. та Шкабара В.
20 Серпня, 2021 р., 16:05
Одним із аспектів співпраці громади та сільськогосподарських підприємств є ремонт місцевих доріг.
18 Серпня, 2021 р., 15:04
27 серпня 2021 року (п'ятниця) о 10:00 год. у залі засідань (приміщення ЦНАПу) відбудеться  засідання одинадцятої сесії Шумської міської ради VIII скликання.
18 Серпня, 2021 р., 08:11
    Реалізовано проект «Капітальний   ремонт покрівлі будівлі пришкільного гуртожитку Шумської ЗОШ І-ІІІ ступенів по вул. Українській, 32 в м.Шумськ Тернопільської області".
10 Серпня, 2021 р., 16:02
10 серпня 2021 року відбулося позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Шумської міської ради. В порядок денний було включено питання проведення інвентаризації та утилізації виявлених небезпечних, невідомих хімічних речовин (міндобрива колишніх КСП) з метою запобігання надзвичайної ситуації в с.Новостав.