Благодійний футбольний матч між командами «Шумськ» та «Збараж»

Дата: 24.07.2022 19:17
Кількість переглядів: 385

Фото без опису

На міському стадіоні відбувся благодійний футбольний матч між командами «Шумськ» та «Збараж». З вітальним словом до учасників змагань та вболівальників звернувся Вадим Боярський, який подякував усім, хто долучається до наближення перемоги. Запрошеній команді подарував комплект гетрів від Шумської громади.

Перед початком змагань присутні виконали гімн України та хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих у війні.

Перший тайм завершився нульовою нічиєю. Друга половина гри була результативнішою: перемогу здобула команда шумчан з рахунком 2:1. Під час матчу зібрали 8159 грн на підтримку військовослужбовців з нашої громади.